Penis Pompası Kaç Ay Kullanılmalıdır?

Penis pompası aldınız ve işe yaraması için kaç ay kullanmanız gerektiğini araştırıyorsunuz! İşte bu yazıyı sizin için hazırladık. Penis pompasının onlarca farklı model grubu olduğu için kaç ay süreyle kullanmanız gerektiği seçimini yapmış olduğunuz penis pompası modeline göre değişiklik gösterir. Öncelikle internet sitemizde satışını yapmış olduğumuz modellerin incelemesini gerçekleştirip sonrasında kaç ay süreyle kullanmanız gerektiğini paylaştık.

ECO Model: Bu modelimiz fiyatı ve geçmişi bakımından en çok tercih edilen üründür. 10 yıla yakın süredir sattığımız bu model sürekli olarak PeniMajor markası tarafından üzerine ARGE çalışmaları yapılan bir modeldir. Sağlam, ekonomik ama diğer modellere nazaran biraz daha fazla zaman gerektirmektedir. 4 ay süreyle kullanmanız gereken ECO penis pompası için günlük 15-20 dakika arasında vakit ayırmanız gerekir.

UPBAR Model: Basınç göstergesi sayesinde vakumlama işlemini ekranda görebildiğiniz için etki süresi hem kısadır hemde daha az kullanım gerektirir. 3 ay kullanım gerektiren bu modeli yine kullanım talimatına bağlı kalarak 15-20 dakika vakit ayırmalısınız. 1 ay sonunda gözle görülür etkilerine şahitlik edeceksiniz.

7PLUS Model: İşte bu model penis pompası tarihinin en iyi modeli diyebiliriz. Kesinlikle başarısız sonuçlandığı tek bir durum yoktur. Kısa sürede etki etmesi 2 ay gibi bir sürede görevini tamamlıyor olması bir mucize.

Diğer Penis Pompalarının Kullanım Süreleri: Özellikle belirttiğimiz detayların başında gelmektedir. PeniMajor penis pompaları genel hatlarıyla öne çıkan en önemli özelliği kullanım sürelerini minimize ederek etkiyi kısa sürede ortaya koymasıdır. Yukarıda değerlendirmesi gerçekleşen penis pompası modelleri 2-4 ay arasında kullanım gerektirirken diğer piyasada satılan penis pompaları 6 ay kullanım gerektirir. Bunu araştırdığınız taktirde sizde rahatlıkla göreceksiniz.