Kullanım Talimatı

İlk kullanıma geçmeden önce ve her kullanım öncesi temizlik önemli, lütfen silindiri sadece su yardımıyla muslukta yıkayınız. Bunu işlem bittikten sonrada uygulamayı unutmayınız.

PeniMajor penis pompalarını kullanıma geçmeden önce bağlantıları sağlıklı bir şekilde yaptığınıza emin olunuz.

Tahrişe ve sürtünmeye neden olmamak adına penis pompası beraberinde göndermiş olduğumuz jeli (burası önemli) penis pompası başlığına fındık tanesi kadar sürünüz. (Dikkat: Uygulamayı silikona yapınız, penise değil)

Başlığın kenarlardan hava sızdırmadığından emin olunuz.

Kullanıma geçebilirsiniz.

Bilmeniz Gerekenler;

Hava boşaltım valfinin nerede olduğunu kullanıma geçmeden önce tespit edin.

Hızlı ve abartarak kullanmak sonuç alma sürenizi kısaltmayacak. Kısa sürede sonuç almak için dijital modelimize göz atın. Zaten dijital model satın aldıysanız sabır ile 2 ay kullanım sağlayınız.

Aşağıdaki kullanım modelini anlamadığınız taktirde size gönderilen şifre ile giriş yaparak canlı videolu anlatımı izleyiniz.

İLK 30 GÜN KULLANIMI (Tahmini Uygulama Süresi: 5 Dakika)

Penisin duruma alışması için kullanım aylık şekillerde periyotlara bölünecektir. PeniMajor penis pompaları farklı ve güçlü vakum tekniği sayesinde diğer pompalara göre daha az vakit ayırıp sonuç alabileceğiniz bir üründür. PeniMajor dışında bir penis pompası ile çalışma yapıyorsanız ekstradan +5 dakika vakit ayırmanız gerekebilir.

Adım: Vakumlama işlemine başladıktan sonra pompalayıp ağrı eşiğine ulaştığınız andan itibaren 15 saniye penis pompası içinde bekletiniz. Bunu 5 kez yaptıktan sonra penisi silindirden çıkarınız ve 30 saniye dinlenin.
Adım: Dinlenme süresi dolduktan sonra 15 saniye x 4 tekrar yapınız. Tekrar sonrası 1 dakika dinlenin.
Adım: Bu adımda da yine 20 saniye x 3 tekrar yaparak işlemi tamamlıyorsunuz.

Önemli: Bu işlemi bir gün ara vererek uygulayınız. Setler arasında jel etkisini kaybettikçe silikona uygulamayı unutmayınız.

31-120 GÜN KULLANIMI (Tahmini Uygulama Süresi: 12 Dakika)

30 günü başarıyla tamamladıktan sonra hayatınızda bir takım olumlu değişiklikler gerçekleşmeye başlamış olacaktır. Bu tempoya penis alışacağından süre 2 katından biraz daha fazla zaman alacaktır.

Adım: Vakumlama işlemine başladıktan sonra pompalayıp ağrı eşiğine ulaştığınız andan itibaren 25 saniye penis pompası içinde bekletiniz. Bunu 5 kez yaptıktan sonra penisi silindirden çıkarınız ve 1 dakika dinlenin.
Adım: Dinlenme süresi dolduktan sonra 25 saniye x 5 tekrar yapınız. Tekrar sonrası 3 dakika dinlenin.
Adım: Dinlenme süresi dolduktan sonra 20 saniye x 7 tekrar yapınız. Bu işlem bittikten sonra 1 dakika gibi bir süre dinlenin
Adım: Son adımdır. 1 tekrar gerektirir. Penisi silindire yerleştirdikten sonra 45 saniye penisi içinde tutup çıkarınız.

Önemli: Bu işlemleri bir gün ara vererek uygulayınız.

PeniMajor Penis Pompası Modellerine Göre Sonuç Alma ve Kullanım Süreleri;

PeniMajor ECO Model: 4 ay kullanım gerektirir etkilerini 15-20 kullanım sonrası görmeye başlarsınız.

PeniMajor UPBAR Model: 2,5 ay kullanım gerektirir, etkilerini 10-12 kullanım sonrası görmeye başlarsınız.

PeniMajor 7PLUS Model: 2 ay kullanım yeterlidir, etkilerini 5 kullanım sonrası görmeye başlarsınız.

Piyasada satışı yapılan diğer penis pompası modelleri 6 ay (180 gün) vakit ayırmanız gerekirken PeniMajor penis pompaları bu süreleri en aza indirir.