Penis Pompası Jelsiz Kullanılır Mı? Hangi Jeller İle Kullanılmalıdır?

Penis pompası yapısı gereği penise temas etmektedir. Silikon yapısı cilt dostu bir malzemeden üretilmiş olması sağlıksız sürtünmeyi ortadan kaldırabilmektedir ancak yinede penis pompası ile size gönderilen jel ile kullanım hem işinizi kolaylaştırır hemde oluşabilecek tahrişe de engel olmaktadır. Penis pompası beraberinde kullanılacak olan jellerin su bazlı jeller olması gerekmektedir. Kaygan bir yapıya sahip olmayan kremler konforunuzu bozacaktır. Kullanım esnasında tavsiye ettiğimiz Penimajor jel ve Titan Gold isimli kremleri ürünlerimizin beraberinde göndermekteyiz.

Bu Jellerin Etkileri Olur Mu?

Hangi jel olursa olsun, ürün beraberinde kullanacağınız kremler işinizi sadece kolaylaştırmaktadır. Takviye değildir, kayganlaştırıcı olması dışında bir etki göstermez. Dünya üzerinde penise doğrudan etkisi bulunan bir jel yoktur.

Penis Pompası ve Jel Nasıl Kullanılmalıdır?

Kullanıma geçmeden önce tavsiye üzerine silikon başlığa veya penise sürülür. Fazla sürmenizin bir anlamı yoktur. Unutmayın ki bu jeli kullanmaktaki amacımız peniste oluşabilecek tahrişe ve kızarıklığa engel olmaktır.

Jel Kullanılmadığı Taktirde Oluşabilecek Durumlar

  • Penis genital bölgede geçici kızarıklık.
  • Penis pompası veriminin düşmesi.
  • Penis pompası vakum gücünün tam karşılığını alamama.

Oluşacak kızarıklık kısa sürede normale dönecektir, herhangi bir şişlik durumunda buz kompresi uygulayabilirsiniz.