Penis Pompası Eczanelerde Satılır Mı?

Penis pompası alırken eczaneden gidip görüp almak ihtiyacı duyuyor olabilirsiniz veya eczaneden bişey almak sizi kendinizi daha güvende hissettiriyor olabilir. Bu yazımızda tüm gerçekliğiyle eczanelerde yer alan penis pompaları ve internetteki penis pompalarını değerlendirmeye aldık. Penis pompasının eczanelerde satıldığını merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam ediniz.

Penis pompası reçete gerektirmeden satışı yapılmaktadır. Bir doktor tarafından reçete edilebilir, tavsiye edilebilir ancak ücreti devlet (ssk, bağkur vb kurumlar) tarafından ödenmeyen bir medikal üründür. Son dönemlerde penis pompasından iyi dönüşler alınmasıyla beraber çok daha fazla ilgi artmış popüler bir duruma gelmiştir.

Penimajor marka penis pompasını 2020 itibariyle eczanelere satışını yapmayı kestik. Eczanelerde fahiş fiyat üzerinden satış yapılıyor olması hem bizim itibarımızı zedeledi hemde bir çok kişiyi mağdur etti. Vakum pompayı ilk olarak eczaneden alan kişi ardından kullanım talimatına bakmak ya da farklı bir sebepten dolayı sitemize girdiğinde sitemizdeki fiyatlar ile karşılaşıp şok olmaktaydılar. Eczanelerde ECO modelimizi 1279TL’den UPBAR modelimizi 2399TL’den ve otomatik 7PLUS modelimizi de 3650TL’den sattıklarını çokça duyduk. Ürünlerimizi gönderdikten sonra satış fiyatlarınında takipçisi olamadığımız için ürün dağıtım bayilikleri sonlandırarak çözüm olabildik.

Diğer seçenekler ile ilgili eczaneler Çin malı penis pompası satmanın getirmiş olduğu riskleri göze alamayacağından Çin malı ürünlerin satışını yapmamaktadır. Penimajor olarak size bir çok eczanenin sunmuş olduğu olanakları internet sitemizden, videolu, yazılı ve destek ekibimizle canlı destek üzerinden sunmaya çalışıyoruz. Tüm bu olanaklara ek olarak uzun süredir kargonu kapıda önce kontrol et, sonra ödemesini yap avantajıyla eczaneden penis pompası temin etmenizi gerektirecek bir sebep kalmamıştır.