Otomatik Penis Pompası Alırken Bilinmesi Gerekenler

Penis pompası almadan önce çeşitli araştırmalar yapıp bütçeniz ile doğru orantılı şekilde en iyisini almak istediğinizi biliyoruz. Hem fiyat olarak makul, hem de tam otomasyon özelliklere sahip bir penis pompasına nasıl sahip olacağınız konusunda alanında uzman kişilerce yazılmış bu makalemize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Penis pompası alanında yenilikleri takip edenler, araştıranlar tam otomatik penis pompası seçeneklerinin en iyisi olduğunu bilirler. Her şeyde olduğu gibi otomatik penis pompası kategorisinde kaliteli, orta kaliteli ve kalitesiz modeller mevcuttur.

İşe Yarayan Otomatik Penis Pompası Seçimi: Düz vakumlama sitemi yapan otomatik modeller maalesef diğer modellerden bir farkı yoktur. Sürekli vakumlama yapar ve nerede hangi basıncı uygulayacağıyla ilgili bir kiti bulunmaz. Sıradan, basit bir otomatik penis pompası aldığınız taktirde klasik bir modelde uğraştığınız gibi uğraşmanız gerekecektir.

CE Onayı: Almış olduğunuz penis pompasının kesinlikle CE sertifikası olmalıdır. Bu sertifika sizin cildinizde tahrişe sebep olmayacağı anlamına gelir. Bizim uyarılarımız ile bilinçlenen müşteriler farklı satıcılara bu onayı sorduğunu ve o satıcılar tarafından onaylı olduğu yanıtının verildiğini biliyoruz. Maalesef gerçek değil, Türkiye’de CE onayına sahip penis pompası modellerini sadece biz satıyoruz.

Çin Malı Penis Pompaları: Lütfen Çin malı modellerden uzak durun, her şeyin ucuzunu üreten Çin şaşılacak fiyatlara penis pompası üretirken sağlığınızı hiçe sayıyor. Ufak meblağlar için sağlığınızı riske atmayın.

Güvenilmez Siteler: Örneğin PeniMajor.com.tr marka tescilli bir internet sitesidir. TR uzantısı bunun ispatıdır. Bugün sizi kandırmak için kurulmuş, tuhaf uzantılara sahip, tek iddiası ucuzluk olup farklı ürünler gönderen sitelerden uzak durun.

Tüm bu detaylara değinirken aslında internette fotoğraf olarak gördüğünüz ürünlerin elinize tıpkı internet sitelerinde sipariş verdiğiniz ürün olduğundan emin olmalısınız.

İnternette Gördüğünüz Otomatik Penis Pompası İle Gelen Pompa Aynı Değil Mi?

Öncelikle güven problemi duyduğunuz firmalardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Örneğin biz müşterilerimizin gönlünü rahatlatabilmek adına ürünle ilgili videolar, kendi ofisimizde veya depomuzda çekilmiş fotoğraflar paylaşmaktayız. Eğer müşterimiz dilerse ona şeffaf kargo seçeneği de sunabilmekteyiz.

İnternet siparişlerinin %99’u kargolar aracılığıyla gerçekleştiği için bazı kargo şirketleri dürüst bir ticaret olabilmesi için önlemler alırken bazı kargo firmaları sadece verilen paketi taşır ve parasını alır.

Yurtiçi Kargo – MNG Kargo: Kesinlikle kapıda ödeme sözleşmesi yaptığı müşterilerden dürüst ticaret gerçekleştireceğine dair taahhüt alan bir kargo firmalarıdır. Bu firmalar tarafından getirilmiş bir siparişinizde dolandırılma olasılığınız düşüktür yine de sorun yaşarsanız ilgili kargo şubesine gidip tutanak tutup ücretinizi iade alabilirsiniz.

Aras Kargo: Sadece paketi taşır ve içerikle ilgilenmez.

PTT Kargo: İnternet dolandırıcılarının gözdesi diyebiliriz.

Yazımız güncellenecek..