Kontrollü Teslim Kargo İle Penis Pompası Almak

Penis pompası almadan önce bir fiyat araştırması yaptınız ve 200-250TL gibi rakamlara karşınıza otomatik penis pompası modelleri çıktı. Bu cazip fiyat karşısında siparişi verdiniz kargo geldi ve teslim aldınız. Emin olabilirsiniz ki içinden fotoğrafını gördüğünüz ürün çıkmayacaktır. Bunun yerine gazete kağıtları, salatalar ya da ağırlık yapacak ve işinize yaramayacak alakasız şeyler çıkacaktır. Bu konuda size çok net bir şekilde bunları söyleyebiliriz. Bulduğunuz ucuz ürünü sipariş vermekte kararlıysanız karşıdaki firmaya kontrol etmek istediğinizi kesinlikle belirtin. Kendilerine bunu söyledikten sonra büyük ihtimalle siparişinizin gönderimini sağlamazlar.

Kontrollü Teslim: Kapıda ödeme hizmeti sürekli olarak suistimal edildiğinden kargo şirketleri 2020 yılı itibariyle kargonun açılmasına izin vermektedir. Eğer sipariş verirken kontrol edip almak istediğinizi belirtirseniz sorun yaşama olasılığınız ortadan kalkacaktır.

Kontrol Etmenize İzin Verilmezse: Siparişiniz onaylandı kargo kapınıza geldi ve görevli kurye kontrol etmenize izin vermiyor. Bu durumda sipariş verdiğiniz şirket uyarıda bulunmadığı için kutunun içinin açılmasına izin verilmemiştir. Kargoyu teslim almadan iade etmenizi tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir