Jumbo Pump Man Penis Pompası Nedir?

Jumbo penis pompası hakkında son dönemlerde siz ziyaretçilerimizden yoğun bir şekilde bilgi içerikli bir yazı talebi aldık ve detaylarını sizin için araştırdık. Ürünün satışı internetten sosyal medya mecraları kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Facebook bu satış alanlarında en iddialı bölgedir. Bir çok Facebook kullanıcısının karşısına reklam olarak Jumbo Pump şeklinde görseller çıkmaktadır. İddialı reklam tarzları ve güzel görselleri karşısında insanları kendine çekebiliyor. Otomatik penis pompası olarak satışı gerçekleştirilen Jumbo Pump bir çok şikayete de sebep olabiliyor.

Jumbo Pump Man penis pompasının satış fiyatı 199TL ancak bu ilgi çekici ve şüphe uyandıran bir fiyat aralığı. Ürün hem otomatik şarjlı bir modelken bu fiyattan satılıyor olabilmesi gerçeği yansıtmıyor. Jumbo Pump şikayet adı altında çağrı merkezimize her gün 3-4 kişi Jumbo Pump sipariş verdiğini ancak gelenin gazete kağıdı, salatalık gibi şeyler olduğu konusunda şikayetlerini bize iletiyorlar. Şikayetler karşısında inanın biz birşey yapamıyoruz, konunun bizimle bir ilgisi yok.

İnternette Güvenli Alışveriş Yaparken Dikkat Etmeniz Gereken Konular
* PTT Kargo üzerinden gelen kargoları kabul etmeyin. Firma olması gerekmeksizin PTT kargo üzerinden bir çok kişi sipariş gönderebildiği için durum suistimal ediliyor.
* Kargoyu açıp bakıp teslim alacağınızı sipariş verirken yetkiliye bildirin.
* Kargonun açılmasına izin vermeyen firmalardan uzak durun.
* Fiyata dikkat, çok cazip bir fiyat karşınıza çıkıyorsa uzak durun.
* Sabit bir internet sitesi adresi olmayan firmalardan alışveriş yapmayın.