Bal İşe Yarıyor Mu?

Bal işe yarıyor mu? gibi erkeklerin çok fazla merak ettiği bir soruyu penimajor.com.tr olarak daha da detaylandırmak ve bu konuda bilgi sahibi olmak isteyen kişilere yardımcı olmak açısından hapları, kremleri araştırdığımız gibi bal ürününü de araştırdık. Cinsel hayatını renklendirmek isteyen erkekler bal içerikli ürünlere çok fazla talep gösteriyor peki ya istediğini gerçekten alabiliyor mu? Piyasada satışı yapılan balların incelemesini çevremizdeki 3 arkadaş üzerinde test ettik ve sonuçlarını sizinle paylaşmak istedik.

Teste geçmeden önce ürünler elimize ulaştığında içinde ne olduğuyla ilgili bir takım araştırmalar yaptık ve içeriğini incelerken kimyasal katkı maddeleri olduğunu gördük. Halbuki satışı yapılan alanlarda tamamen organik olduğu yazılarak satışa sunulmuştu. Bu durum ile karşılaşmak gerçekten bizim güvenimizi sarstı ancak her şeyi göze alarak siz ziyaretçilere doğrulara aktarmak adına testimizi gerçekleştirdik. Balı kullanan kişiler sağlığı yerinde ve genç kişilerde yaş aralıkla 25-35 olarak özellikle belirlemiştik. Sağlık açısından bir probleme sebep vermemek adına özellikle bu yaş aralığı olmalıydı.

Bal Kullanan Kişilerde Etkileri:

Bahsedilen rakamlar gerçekleşmemek ile beraber kullanan arkadaşlarımızda bir takım yan etkilere sebep olmuştur. Bu yan etkileri sizin için sıralamak gerekirse;

Vücutta ve özellikle kulak bölgesinde yanma, mide de rahatsızlık hazım problemi ve genel olarak vücutta bir huzursuzluk hali. Kullanımı bıraktıktan 3 gün sonra bu yan etkiler ortadan kalktı.

Test Sonucunda Gözlemlerimiz (Lütfen Okuyun);

Maalesef insanlar talep gösteriyor diye bir takım firma veya kişiler bu durumdan fırsat elde ederek sadece ticari kazanç odaklı hareket etmişler. Bal kullanım sonunda insan sağlığının hiçe sayıldığı gözlemlenmiştir. Test sonuçlarının tarafsızlığıyla ilgili şüpheleriniz varsa bir uzmana danışıp hareket etmenizde fayda olacaktır. Dünya Sağlık literatüründe bu durumu araştırmak istedik ve hiçbir gıda maddesinin istediğimiz sonuçları verebileceği işe yarayabileceği konusunda bir veri alamadık.

Bu konuda uzmanlarımızdan destek almak için internet sitemizde yer alan canlı destek bölümünü kullanabilirsiniz.