Penis Pompası Ne Kadar Süre Kullanılmalı?

Penis pompasını aldınız eve bir kutu geldi açtınız içeriğini ve içinde kullanımıyla ilgili bir bilgi yer almıyor. Bu tip durumlarla karşılaşmamınız için bizi tercih edebilirsiniz ancak iş işten geçtiyse bu yazımız size kısmen faydalı olacaktır. Penis pompası doğru teknikler ile kullanıldığında ve doğru süre tamamlandığında sonuçlar veren bir cihazdır. Fazla kullanımı ya da eksik kullanımı alacağınız verimi düşürecektir.

Penimajor penis pompaları dışında almış olduğunuz bir vakum cihazını minimum 6 ay süreyle kullanmanız gerekecektir. Trendyol, Hepsiburada, N11 gibi mağazalarda satılan ürünleri siz müşterilerimizin sorusuna cevap vermek adına bizde takip ediyoruz. Pazar yerlerinde satışı gerçekleştirilen ürünler hem sex oyuncağı kategorisinde satılmaktadır hem de Çin menşei olan ürünlerdir. Ürün beraberinde gönderilmiş bir kullanım talimatı varsa talimatı bağlı kalarak 6 ay süreyle kullanınız eğer ürün beraberinde gönderilmiş bir kullanım talimatı yer almıyorsa sitemizde yer alan kullanım talimatına göz atabilirsiniz. Penimajor penis pompasına sahipseniz canlı anlatım videomuza size özel şifre ile beraber buradan ulaşınız.

Penis Pompası Kullanımı Kişiden Kişiye Farklılık Gösterebilir Mi?

Penis pompası kullanıcısının fiziksel özellikleri ne olursa olsun kullanım süreleri veya şekli farklılık göstermeyecektir. Etki süreleri kişiden kişiye farklılık gösteriyor olsa da kullanımı her kişide aynı şekilde olmalıdır. Penis pompası size ciddi bir farklılık sunacağı için kontrollü bir kullanım gerçekleştirmelisiniz.

Penis Pompası Kullanımı Sonrası?

Penis vakum cihazının kullanımı bittikten sonra etkileri kalıcıdır ve geriye dönüş mümkün değildir.

En Kısa Sürede Nasıl Sonuç Alabilirim?

İnternet sitemizde yer alan 7PLUS isimli otomatik penis pompası ürünümüzü incelemeniz konusunda ısrar ediyoruz. 2 aylık kullanımı ve ilk 10 gün itibariyle sonuç veriyor olmasıyla Türkiye’de yer alan penis pompaları içerisinde en kısa sürede sonuç veren tek penis pompası modeli diyebiliriz.