Joy Pump Amerikan Penis Pompası Modeli Fiyatı

PeniMajor markasının 2020 öncesi satışını yapmış olduğu Joy Pump internetteki videolarından dolayı oldukça meşhur bir ürün. Ürünün kalitesi, problem çıkarmaması ve kullanan kişilerin memnun kalmaları sebebiyle en çok sattığımız modellerden birisi olmayı başarmıştır. 2020 itibariyle Joy Pump isim değişerek ECO ismini almıştır.

%98,4 Memnuniyet Oranı: Joy Pump kullanım oranı ve yaş skalası yüksek olmasına rağmen neredeyse tüm kullanıcılarını memnun etmeyi başarmış bir üründür.

Amerikan Malı: Diğer modellerimiz gibi bu modelimizde Amerikan malıdır ve piyasada satılan Çin malı gibi ürünlere benzemez. Elinize aldığınızda ürünün kalitesini rahatlıkla hissedersiniz.

Hayallerinize Ulaşın: Derdinizi biliyoruz ve bu yüzden kafanızdaki ulaşmak istediğiniz rakamlara sizi biz ulaştırabiliriz. Bu sayede Joy Pump penis pompası oldukça etkili sonuçlar ortaya koyar.

Silikon Başlıklar: 4 aylık kullanım süresince size yetecek kadar başlığı size gönderiyoruz. Silikon başlık yanında genellikle masturbatör amaçlı kullanımı sağlanan vajina başlıkta yanında hediye olarak tarafınıza gönderilir.

Hediye Krem: Ürün beraberinde tarafınıza hediye jel gönderimi yapıyoruz bu jeli kullanım süresi boyunca kullanıma geçmeden önce lütfen kullanmayı unutmayın.

Joy Pump Satış Fiyat: 359TL’dir.